Spa Başlık

Spa İçerik

Rezervasyon

0536 996 09 12
Hijyenik

Restorant

Restorantımız düzenli olarak kontrol edilmekte ve hijyen kurallarına uygun hareket edilmektedir. Yemek çeşitlerimiz gastronomi uzmanlarımız tarafından ayarlanmaktadır.

Rahatlamak İçin

Spa Merkezi

Toplantı Salonumuz 40 kişi kapasiteli ve son teknolojiler ile donatılmıştır. Kullanmak isteyen kişilerin 5 gün önceden rezervasyon yapması gerekmektedir.

Modern

Toplantı Salonu

Toplantı Salonumuz 40 kişi kapasiteli ve son teknolojiler ile donatılmıştır. Kullanmak isteyen kişilerin 5 gün önceden rezervasyon yapması gerekmektedir.

S.S.S.
Spa Kuralları
 • Spa'ya Geliş
  Lütfen planlanan tedavinizden 15 dakika önce Spa'ya gelin ve Spa atmosferinin sakin ve dinginliğinin tadını çıkarın. Geç gelmeniz, tedaviniz için ayrılan sürenin kısaltılmasını gerekli kılar.
 • Cep Telefonu
  Lütfen cep telefonunuzu Spa tesislerinde kullanmaktan kaçının. Lütfen cep telefonunuzu her zaman sessiz modda tutunuz.
 • Değerli eşyalar
  Spa kompleksi içinde kişisel eşyalarınız için güvenli bir yer sağlıyoruz. Ancak, kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Değerli eşyaların otel odanızda/süitinizde bulunan kasada saklanmasını tavsiye ederiz.
 • Sağlık Bilgisi
  Randevunuzu alırken lütfen yüksek tansiyon ve alerji gibi sağlık durumlarınızı, hamilelik veya sağlıkla ilgili endişelerinizi bildirin. Spa uygulamalarından önce veya hemen sonra veya Spa ve Sağlık Kulübü'ndeki herhangi bir tesisi kullanmadan önce alkol tüketimini önermiyoruz.
 • Çocuklar
  Spa Sağlık Kulübü tesislerine giriş için minimum yaş 16'dır.
Yorumlar

Bizim İçin Ne Dediler?