Sağlık Kulübü

Sağlık Kulübü

Rezervasyon

0342 230 57 57
Hijyenik

Restorant

Restorantımız düzenli olarak kontrol edilmekte ve hijyen kurallarına uygun hareket edilmektedir. Yemek çeşitlerimiz gastronomi uzmanlarımız tarafından ayarlanmaktadır.

Rahatlamak İçin

Sağlık Kulübü

Sağlık Kulübü merkezimiz bu işte yılların tecrübesini kazanmış uzman ekibimiz tarafından sizlere hizmet vermektedir.

Modern

Toplantı Salonu

Toplantı Salonumuz 40 kişi kapasiteli ve son teknolojiler ile donatılmıştır. Kullanmak isteyen kişilerin 5 gün önceden rezervasyon yapması gerekmektedir.

Sağlık Kulübü Kuralları
S.S.S
 • Sağlık Kulübü'ne Geliş
  Lütfen planlanan tedavinizden 15 dakika önce Sağlık Kulübü'ne gelin ve Sağlık Kulübü atmosferinin sakin ve dinginliğinin tadını çıkarın. Geç gelmeniz, tedaviniz için ayrılan sürenin kısaltılmasını gerekli kılar.
 • Cep Telefonu
  Lütfen cep telefonunuzu Sağlık Kulübü tesislerinde kullanmaktan kaçının. Lütfen cep telefonunuzu her zaman sessiz modda tutunuz.
 • Değerli eşyalar
  Sağlık Kulübü kompleksi içinde kişisel eşyalarınız için güvenli bir yer sağlıyoruz. Ancak, kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Değerli eşyaların otel odanızda/süitinizde bulunan kasada saklanmasını tavsiye ederiz.
 • Sağlık Bilgisi
  Randevunuzu alırken lütfen yüksek tansiyon ve alerji gibi sağlık durumlarınızı, hamilelik veya sağlıkla ilgili endişelerinizi bildirin. Sağlık Kulübü uygulamalarından önce veya hemen sonra veya Sağlık Kulübü'ndeki herhangi bir tesisi kullanmadan önce alkol tüketimini önermiyoruz.
 • Çocuklar
  Sağlık Kulübü tesislerine giriş için minimum yaş 16'dır.
Yorumlar

Bizim İçin Ne Dediler?